Güne zinde başlamak için sağlam bir kahvaltı yapmanın önemini biliyoruz. Yemekhanemizde sizler için açık büfe sabah kahvaltısı sunuyoruz. Yurdumuzda konaklayan 2. öğrenim öğrenciler için daha esnek kahvaltı saatleri sunulmaktadır. Hafta içi kahvaltı saatimiz 11:00’e kadar olup hafta sonu 12:00’a kadar devam etmektedir.

Her şey dahil sistem kapsamında öğrencilerimiz ve velilerimiz yurt ücreti haricinde hiçbir ekstra ücret ödemeden konaklama hizmetimize ek birçok hizmetten ücretsiz, sorunsuz ve sürekli olarak istifade edebilmektedir. Ulukonak Kız Apart olarak bu sistem ile öğrenci ve velilerimize, en iyi ve en kaliteli hizmeti hem zamandan istifade ederek hem de ekonomik şartlarda sahip olma imkanı sağlıyoruz.

Yurdumuz Aydın mekezde olup üniversiteye ulaşım kolaylığı açısından son derece merkezi bir konumda, üniversite yolu üzerinde, üniversiteye 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ayrıca hemen önünden iki dakikada bir toplu ulaşım araçları geçmektedir. Yine Forum Aydın ve diğer alış veriş merkezlerine yürüme mesafesindedir.

Ulukonak Kız Apart olarak, misafirlerimize en yüksek konforu yaşatabilmek adına her detayı düşünmek temel hedefimizdir. Birçoğu ailesinden ilk defa ayrılmakta olan ve okumak için Aydın’a gelen değerli gençlerimizin bizlere emanet olduğu bilinci ile, yurdumuzu en yüksek kalite standartları ile donatıp, güvenilir ve güler yüzlü bir personel kadrosunu onların hizmetine sunduk. Gençlerimizin okul dışındaki vakitlerini keyif içinde geçirebilmelerini sağlamak için ev konforunda fiziki yapı tahsis etme gayretindeyiz. Gençlerimizin ‘’Aydın’daki ki yuvası’’ olacak kurumumuz, buna layık olabilmek umuduyla gönül rahatlığıyla konaklayabilmesi adına hijyen konusunda maksimum titizlik göstermektedir.