Kaliteli ve güvenli hizmet felsefesiyle yola çıkan Ulukonak Özel Kız Apart, 95 yatak kapasitesiyle öğrencilere konforlu bir hizmeti sunmanın yanı sıra, aile ortamı sıcaklığını hissettirmeyi hedeflemiştir. Ulukonak Özel Kız Apart öğrencilerimize büyük şehir ortamının zorluklarından etkilenmeden; güvenli, konforlu ve aile sıcaklığında konaklama imkanı sağlar. TSE standartlarında konaklama imkanı vererek misafirlerimize güvenli rahat ve temiz bir hizmet vermekteyiz.

Ulukonak Özel Kız Apart olarak, misafirlerimize en yüksek konforu yaşatabilmek adına her detayı düşünmek temel hedefimizdir. Birçoğu ailesinden ilk defa ayrılmakta olan ve okumak için Aydın’a gelen değerli gençlerimizin bizlere emanet olduğu bilinci ile, yurdumuzu en yüksek kalite standartları ile donatıp, güvenilir ve güler yüzlü bir personel kadrosunu onların hizmetine sunduk. Gençlerimizin okul dışındaki vakitlerini keyif içinde geçirebilmelerini sağlamak için ev konforunda fiziki yapı tahsis etme gayretindeyiz. Gençlerimizin ‘’Aydın’daki yuvası’’ olacak kurumumuz, buna layık olabilmek umuduyla gönül rahatlığıyla konaklayabilmesi adına hijyen konusunda maksimum titizlik göstermektedir.

Misafirlerimizin isteklerine birebir karşılık bulabildikleri;güler yüzlü personelimiz ve yönetimimizle sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız…

Misyonumuz

Çağdaş, eğitimli, ahlaklı Türk gençlerinin yetişmesi için gereken fiziki altyapının tedarik edilmesi ; gençlerin kendilerini özgür ve güvenli bir yuvada hissetmesi için gereken gayret ve özenin gösterilmesi, ailelerin hassasiyetlerine paralel hizmet anlayışı.

Vizyonumuz

Türk toplumsal örf adetlerine ve ülkesine bağlı eğitimli gençlerin en verimli şekilde eğitimlerine devam etmeleri için gereken tüm desteği sağlamak adına bir aile ortamı oluşturmak ve gençlerimizin yüksek yaşam standartlarını her geçen gün yukarılara taşımak. Aydın Özel Kız Apartı denilince akla ilk gelen özel kız apartı olmayı devam ettirmek.